Group A:


1st round:

12/03

1

Perquin, Walter F.

1-0

Mees, J.L.

2

Jacobs, G.

0-1

Tratsaert, Robert

3

Roeske

0-1

Berghmans

4

Van Weert

0-1

D'Hondt

5

Lodewijckx

0-1

Van Dam

6

De Wit

0-1

Rutgaiser

S

VSC Antwerp

1-5

VSC Berchem


1

Koltanowski, George

1-0

Van Geertruyden

2

Denhaene, Edgard

0-1

Cronjhelm

3

Zomerplaag

½-½

Bendereff

4

Strijbol

1-0

Peeters, Francis

5

Dattner

1-0

Podischewsky

6

Verhoeven

0-1

Van Lamsweerde, G.

S

Schaakstudiekring

3½-2½

Leuven SC


2nd round:

26/03

1

Koltanowski, George

1-0

Noordijk, R.

2

Koltanowski, J.

1-0

Van Weert

3

Denhaene, Edgard

1-0

Jacobs, G.

4

Zomerplaag, J.

1-0

Van Gompel

5

Jurgens

1-0

Cousy

6

Strijbol

1-0

Lodewijckx

S

Schaakstudiekring

6-0

VSC Antwerp


1

Mees, J.L.

0-1

De Cronjhelm

2

Tratsaert, Robert

½-½

Peeters, Francis

3

Berghmans, J.

0-1

Podlachewsky

4

D'Hondt, K.

0-1

Van Lamsweerde, G.

5

Van Dam, A.

0-1

Proeychyne

6

Karnas, H.

1-0

Wynytsky

S

VSC Berchem

1½-4½

Leuven SC


3rd round:

09/04

1

Van Geertruyden

½-½

Jacobs, G.

2

De Cronjhelm

1-0

Van Gompel

3

Bendereff

1-0

Lodewijckx

4

Peeters, Francis

1-0

Antheunissen

5

Podlachewsky

0-1

Gerits

6

Proeychyne

1-0

Forfait

S

Leuven SC

4½-1½

VSC Antwerp


1

Koltanowski, George

1-0

Mees, J.L.

2

Shernetsky, Issy

1-0

Tratsaert, Robert

3

Denhaene, Edgard

1-0

Berghmans, J.

4

Zomerplaag, J.

0-1

D'Hondt, K.

5

Jurgens

1-0

Van Dam

6

Koltanowski, J.

1-0

Lissnijder

S

Schaakstudiekring

5-1

VSC Berchem


Group B:


1ste ronde

19/03

1

Wostyn, Albert

1-0

Vangheluwe

2

Marques

½-½

Wauters

3

Tratsaert, L.

1-0

Schiepers

4

Wets, E.

1-0

Van Eeckhout

5

Van Thourout

0-1

Dewulf

6

Willemijns

0-1

Dejonghe

S

Torhout SC

3½-2½

Roeselare SC

26/03

1

Wostyn, Albert

1-0

Taeyman, R.

2

Marques

1-0

Van As, A.

3

Tratsaert, L.

0-1

Skatchkoff, G.

4

Wets, E.

0-1

Skatchkoff, B.

5

Van Thourout

0-1

Heyvaert, G.

6

Wets, P.

0-1

Pollet, M.

S

Torhout SC

2-4

Kortrijkse SC


1

Dehondt

1-0

Vangheluwe

2

Depuydt

0-1

Wauters

3

Goddyn, A.

1-0

Schiepers

4

Peurquaet

+-

Van Eeckhout

5

Devos

½-½

Dewulf

6

Pepers, Gustave

1-0

Dejonghe

S

De Zeester Ostend

4½-1½

Roeselare SC


3rd round:

09/04

1

Wostyn, I.

0-1

Dehondt

2

Marques

1-0

Depuydt

3

Wets

1-0

Herweghe

4

Vanthourout

1-0

Peurquaet

5

Desoppere

0-1

Devos

6

Loosen

0-1

Pepers, Gustave

S

Torhout SC

3-3

De Zeester Ostend


1

Van Gheluwe

1-0

Depla

2

Wauters

0-1

Taeymans

3

Schiepers

0-1

Van As

4

De Wulf

0-1

Skatchkoff

5

De Jonghe

½-½

Skatchkoff

6

Loose

1-0

Forfait

S

Roeselare SC

2½-3½

Kortrijk SC


Round 1:

23/04

1

Dehondt, F.

1-0

Taeymans

2

Depuydt, A.

0-1

Depla

3

Goddyn, A.

0-1

Van As

4

Peurquaert, J.

0-1

Skatchkoff

5

Devos, P.

0-1

Skatchkoff, E.

6

Pepers, Gustave

1-0

Heyvaert

S

De Zeester Ostend

2-4

Kortrijk SC